środa, 6 kwietnia 2016

Czy odżywki dla sportowców są tanie?


Jedno z pytań podstawowych, jakie wielu z nas sobie zadaje. Czy odżywki dla sportowców należą do kategorii produktów tanich, czy też może raczej należy je zaliczyć do produktów drogich, wymagających wydania sporej ilości pieniędzy? Odpowiedź na pewno nie będzie jednoznaczna, gdyż na rynku mamy dostępne zarówno odżywki dla sportowców w tych wyższych cenach jak i te w tych niższych cenach. Ogólnie rzecz ujmując należy jednak powiedzieć, że suplementy diety dla sportowców to wcale nie jest przesadnie droga sprawa. 

Tanie ale czy skuteczne? 

Tanie odżywki nie zawsze są skuteczne, ale z drugiej strony możemy powiedzieć, że niektóre tanie odżywki jak najbardziej mogą pomóc nam w uzyskaniu wszystkiego tego, co sobie wcześniej zakładaliśmy, do czego dążymy i co by nas uszczęśliwiło w kategorii naszego wyglądu i naszej fizyczności. Odżywki dla sportowców to wspomaganie, ale nie element podstawowy. Działają, ale tylko w połączeniu z dobrym treningiem oraz z dobrą dietą. 

My musimy powiedzieć jasno, że tanie odżywki dla sportowców to coś jak najbardziej realnego, coś co funkcjonuje i ma się bardzo dobrze. Można powiedzieć, że odżywki dla sportowców to produkty, które nie należą do kategorii tych bardzo drogich. Z pewnością jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich tych, którzy w materii treningu fizycznego stawiają początkowe kroki i nie posiadają stosownej wiedzy zarówno na temat metod treningowych jak i skutecznego wspomagania się odżywkami sportowymi. 

W sklepie Online 

Tanie odżywki możemy w głównej mierze spotkać w sklepach internetowych, a zwłaszcza przy okazji organizowania różnego rodzaju promocji. Przy takich okazjach możemy mówić o bardzo wyjątkowych momentach, o możliwościach kupna produktu mogącego nas bardzo wydatnie wspomóc. 

Tanie odżywki dla sportowców są również dostępne w sklepach stacjonarnych, aczkolwiek ich cena zasadniczo będzie wyższa, a zatem jeśli szukamy tanich odżywek wspomagających trening, to powinniśmy ich szukać w głównej mierze w sieci, w głównej mierze powinniśmy ich szukać w sklepach internetowych, a tych mamy wiele.

6 komentarzy:

 1. Jak dla mnie białko można śmiało kupić tańsze, a patrząc na makro to często wychodzi nawet lepiej od innych odżywek :) ale są takie do których lepiej dołożyć

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliska sprawa. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli coś ma nie działać, albo działać na pół gwizdka i do tego w grę wchodzą jakieś podejrzane marki, to już lepiej nie nie truć i omijać szerokim łukiem. Tylko sprawdzone marki i tylko potwierdzone opiniami ale też takimi, które są wiarygodne, a nie napisane przez producenta danego specyfiku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami da się znaleźć tanio i dobrze, jednak wolę kupić coś w miare znanego i lepszego niż tzw. "no name" ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez wiele lat próbowałam diet, zaczynając od Dukana, po kopenhaską i south beach i inne cuda, nie wspominając o tabletkach na odchudzanie. Efekty raz były, a raz nie, ale rozregulowałam sobie całkowicie metabolizm i zdrowie też. Nie idźcie taką drogą, jest tylu fachowców dzisiaj, którzy potrafią pomóc także leniom, jak i osobom chorym np. na Hashimoto. Lepiej dwa razy pomyśleć i wybrać dobrego dietetyka online

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :) Potrzebujesz schudnąć sporo ? Sama miałam problem, ważyłam o jakieś 30kg za dużo...
  Udało mi się schudnąć około 25 kg ... Jak to zrobiłam ? Skorzystałam z tego bloga:

  https://dietalux.wordpress.com/

  Warto zajrzeć, może komuś jeszcze pomoże :)

  OdpowiedzUsuń