czwartek, 7 maja 2015

Figura modelki w pięć minut

Przysłowiowe pięć minut jest tutaj określeniem użytym nieco na wyrost, ale na pewno oddaje to, jak skuteczny może być trening personalny. Wiele kobiet marzy o tym, aby nieco schudnąć, aby poprawić własną figurę, marzy o tym, aby się podobać i wyglądać jak niejedna dziewczyna zdobiąca okładki różnych popularnych magazynów. Osiągnięcie zadowalającej figury ciała jest oczywiście możliwe, ale wymaga sporej ilości pracy. Często, aby to osiągnąć, sięgamy po różne specyfiki, sięgamy po suplementy diety, układamy jakąś specjalną dietę, a poza tym również bierzemy udział w zajęciach sportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem stają się zajęcia fitness, zajęcia grupowe z aerobiku. Jednakże w naszej rzeczywistości możemy znaleźć również inną, znacznie lepszą możliwość. Odnosimy się w tym momencie właśnie do aspekty uzyskiwania pożądanej figury w pięć minut. Tak dokładnie to mowa jest w tym miejscu o treningu personalnym. Na pewno musimy w tym miejscu wskazać na taki aspekt jak koszty takiego treningu, ale jeśli na drugiej szali położymy bardzo szybkie efekty takiego treningu, możliwość szybkiego osiągnięcia zadowalającej figury, to owe koszty są zazwyczaj do przyjęcia, tym bardziej, że mówimy w tym miejscu o wydatkach możliwych do pokrycia bez specjalnego zaciskania pasa. 

Sekret skuteczności 

Sekret skuteczności treningu personalnego tkwi oczywiście w tym, że mamy do czynienia z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Ćwiczenia są dobierane przez trenera personalnego ściśle pod daną osobę, biorąc pod uwagę jej wiek, płeć, stan kondycyjny, stan zdrowia oraz preferencje odnoszące się do ćwiczenia. W trakcie trwania treningu poszczególne ćwiczenia mogą być modyfikowane wraz ze zmieniającą się sytuacją. Jak więc widać, trening personalny to najlepsza z możliwości, jakie są nam podsuwane w sytuacji, gdy bardzo nam zależy na bardzo szybkich efektach wykonywania ćwiczeń. W tym przypadku mówimy oczywiście o bardzo szybkich efektach uzyskiwania pożądanej przez nas atrakcyjnej i seksownej figury naszego własnego ciała.

3 komentarze:

 1. Kiedyś się zastanawiałam nad usługami personalnego trenera, ale niestety na razie mnie na takie rzeczy nie stać :< Pozostaje jedynie ćwiczyć w domu, ale alternatywa bardzo ciekawa :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :*
  http://zdrowanacodzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ja wole zajecia w grupach
  chyba kreci mnie odrobina rywalizacji :)
  jak widze ze ktos obok zwalnia albo odpuszcza to mnie to nakreca

  OdpowiedzUsuń